دمنوش بابونه و سوریا

یکی از دمنوش های عالی برای کرونا ترکیب بابونه و سوریا است.

بابونه را خوب می شناسید ولی شاید سوریا (اذخر) که به آن کاه مکی، گزنه دشتی و لمونگرس هم می گویند، نشناسید. این گیاه خوشبو در ایجاد آرامش، تسکین دردها و رفع خستگی بسیار موثر است.

دمنوش بابونه و سوریا
دمنوش بابونه و سوریا مناسب برای کرونا

تاثیرات آنتی اکسیدانی و ضد ویروسی بسیار زیادی که دارد آنرا تبدیل به “دمنوش سرماخوردگی” کرده است. یک قاشق چایخوری بابونه و چند سیخ از سوریا را با سه فنجان آب هشتاد، نود درجه دم کنید. این سه فنجان را به تدریج در طول روز مصرف کنید. این دمنوش علاوه بر درمان، در پیشگیری از کرونا موثر است. پس اگر فردی از خانواده درگیر شده است بقیه اعضاء خانواده حتما شروع کنند. در بارداری و شیردهی شواهد کافی مبنی بر بی خطر بودن این گیاهان وجود ندارد و برای همین بهتر است مصرف نشود. این دمنوش علاوه بر سرماخوردگی و کرونا، در بیماریهای کبد، کلیه، معده و رحم تاثیر خیلی خوبی دارد. در مطالعات بالینی، لمون گراس و بابونه تاثیرات فوق العاده ای روی انواع باکتری ها و ویروسها دارد و آنتی اکسیدان بسیار بالایی است. از این دمنوش خوشبو و نشاط آور غافل نشوید.

 

برای حفظ سلامتی خود و دیگران ماسک بزنیم
برای حفظ سلامتی خود و دیگران ماسک بزنیم
محبوبه ابریشم کار

 

 

 

 

 

View this post on Instagram

.‌ یکی از دمنوش های عالی برای کرونا ترکیب بابونه و سوریا است. بابونه را خوب می شناسید ولی شاید سوریا (اذخر) که به آن کاه مکی، گزنه دشتی و علف لیمو(لمونگرس) هم می گویند، نشناسید. این گیاه خوشبو در ایجاد آرامش، تسکین دردها و رفع خستگی بسیار موثر است. تاثیرات آنتی اکسیدانی و ضد ویروسی بسیار زیادی که دارد آنرا تبدیل به "دمنوش سرماخوردگی" کرده است. یک قاشق چایخوری بابونه و چند سیخ از سوریا را با سه فنجان آب هشتاد، نود درجه دم کنید. این سه فنجان را به تدریج در طول روز مصرف کنید. این دمنوش علاوه بر درمان، در پیشگیری از کرونا موثر است. پس اگر فردی از خانواده درگیر شده است بقیه اعضاء خانواده حتما شروع کنند. در بارداری و شیردهی شواهد کافی مبنی بر بی خطر بودن این گیاهان وجود ندارد و برای همین بهتر است مصرف نشود. این دمنوش علاوه بر سرماخوردگی و کرونا، در بیماریهای کبد، کلیه، معده و رحم تاثیر خیلی خوبی دارد. در مطالعات بالینی، لمون گراس و بابونه تاثیرات فوق العاده ای روی انواع باکتری ها و ویروسها دارد و آنتی اکسیدان بسیار بالایی است. از این دمنوش خوشبو و نشاط آور غافل نشوید. 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 #لمون_گرس #لمونگرس #بابونه #انفلونزا #آنفولانزا #کرونا #کرونا_ایران #کرونا_را_شکست_میدهیم #کرونا_را_جدی_بگیریم #درمان_سرفه_خشک #درمان_گیاهی #درمان_با_گیاهان_دارویی #درمان_کرونا #درمان_استرس #درمان_کرونا #دکتر_کردافشاری #دکتر_ابریشمکار #دکتر_ابریشم_کار #دکتر_محبوبه_ابریشمکار #دکترابریشمکار #طب_ایرانی #طب_سنتی #متخصص_طب_سنتی #متخصص #درد #درد_بدن_و_خستگی #پیشگیری #پیشگیری_کرونا #پیشگیری_از_کرونا #پیشگیری_از_ویروس_کرونا

A post shared by دکتر ابریشم کار(طب ایرانی) (@drabrishamkar.tebsonati) on

 

 

 

شما همچنین ممکن است مانند بیشتر از نویسنده

ترک یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.